#akcjaautomatyzacja. Nowy rok - nowi partnerzy.

2021-01-19 Eliza Kozica-Kamińska

Rozpoczynamy #akcjaautomatyzacja

Wiemy, że w najbliższych miesiącach niezwykle istotny będzie sprawny powrót do działania. Siłą i wsparciem przy ponownym otwarciu będą funkcjonalne, intuicyjne i skuteczne narzędzia. Myśląc o wsparciu branży w tym zakresie i ułatwieniu pracy użytkownikom Horeca Idea, postawiliśmy na automatyzację poprzez integrację systemów.
Ten rok otwieramy z nowym partnerem, firmą LSI Software, znanym w branży hotelarskiej dostawcą oprogramowania dla hoteli. Informacja ta była długo oczekiwana i zapewne ucieszy naszych wspólnych klientów.
Proces integracji Horeca Idea dotyczyć będzie programów InteliHotel, GiP i Chart.
I etapem będzie dwustronne API w obszarze struktury i allotmentu pokoi, statusu rezerwacji, klientów oraz cen. Pierwsze testy przeprowadzimy już w marcu bieżącego roku.
Kolejne fazy obejmować będą łączenie w zakresie rezerwacji imprez oraz płatności.
Co integracja oznacza dla użytkowników? Przede wszystkim skrócenie czasu wiązanego z weryfikacją dostępności. Dzięki nowemu wspólnemu interfejsowi klienci korzystający z Horeca Idea i jednocześnie pracujący na jednym z ww. produktów LSI znacznie sprawniej i bez konieczności przelogowywania się między systemami będą zakładać i aktualizować rezerwacje.

Stawiamy na automatyzację, która pozwoli użytkownikom więcej czasu poświęcać klientom i personalizacji usług. Czas ma coraz większe znaczenie, a my staramy się, aby było go więcej.


#akcjaautomatyzacja #reakcjaintegracja #horecaidea #ideaprofit

 

 

 
 
 
 
 
 

 

Ostatnie posty

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

MICE na nowo, a jednak po staremu

Z cyklu Horeca Idea Team:

Czwartkowy wieczór na gali MPPower Awards

Wesołych Świąt !