O nas

Idea Profit Sp. z o.o. to firma stworzona przez grupę pasjonatów, dla których nic nie dzieje się przez przypadeki, bez przyczyny. Pierwszy był pomysł i wizja produktu. W wyniku licznych spotkań postanowiliśmy, że warto go zrealizować i stworzyć Idea Profit.

 

Celem firmy jest tworzenie autorskich, nowoczesnych programów komputerowych wspomagających procesy sprzedaży, z uwzględnieniem specyfiki branż. Nasze rozwiązania programistyczne dotyczą obszarukreowania i analizowania nie tylko sprzedaży już zrealizowanej, ale przede wszystkim sprzedaży planowanej.
Doskonałe umiejętności i doświadczenie zespołu oraz wysokiej jakości narzędzia stanowiągwarancję jakości oprogramowania oraz bezpieczeństwa danych.

 

Pierwszym produktem, który wprowadziliśmy na rynek jest Horeca Idea – innowacyjne rozwiązanie sprzedaży online bankietów i konferencji. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziecie Państwo na stronie www.horecaidea.pl

 

Idea Profit Sp. z o.o.została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Bydgoszcz, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000418198.
Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszcz, przy ul. Łęczycka 35.
Kapitał Zakładowy wpłacony w całości wynosi: 446 750 zł (wpłacony w całości).
NIP: 5542918085
Regon: 341270497

Rzetelna firma, kreatywni ludzie, nieskończone możliwości